Busella Lale Maksi Takım

0,00
Marka : BUSELLA
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
ADET :
Tavsiye Et

SİPARİŞ ÖNCESİ LÜTFEN OKUYUNUZ
Bu ürünümüzü İstanbul il sınırları dışına satış yapmıyoruz. 
Çünkü biliyoruz ki  mobilya ürünleri kargo firmaları ile sağlıklı teslim edilemiyor ve mobilya montajını  ehil olmayan kişiler güzel yapamıyor. 
Deneyimli sevkiyat ve montaj ekibimizle ürünü İstanbul il sınırları içerisinde evinizin içine kadar getiriyor ve montajını yapıp teslim ediyoruz. 
Siz de koskoca ürünü apartman kapısına bırakıp dairenize çıkartmayan kargo personeli ve karmaşık montaj şemaları ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.
Ayrıca renk seçeneğimiz yukarıda görmüş olduğunuz ile sınırlı değil. 
Siparişinizi görselde bulunan mevcut renk ile satın almak isterseniz 7 gün içerisinde İstanbul'un neresine isterseniz teslimatını gerçekleştiriyoruz. 
Şayet görselde ki renk sizin arzu ettiğiniz renk değil ise dert etmeyin. 
Aynı gün içerisinde adresinize onlarca farklı renk seçeneğinden oluşan gerçek bir kumaş renk kartelası kargoluyoruz. Karteladan beğendiğiniz renkleri bildiriyorsunuz. Böylece bilgisayar renkleri ile gerçek renkler arasında çekim ve ışıktan kaynaklanan ton yanılmalarını tamamen ortadan kaldırmış oluyoruz.

İletişim Bilgisi: 0850 811 63 33 Dahili 112

Üçlü Kanepe Ölçüsü

Genişlik: 235
Yükseklik:96
Derinlik: 85

Berjer Ölçüsü

Genişlik: 100
Yükseklik:96
Derinlik:85

Busella Lale Maksi Takım şıklığı ve kendine has konforuyla evinize çok yakışacaktır.
Yerden yüksek olması sebebi ile altı kolayca temizlenebilir.
Kanepelerimizde kullandığımız sünger özel 28 HR Sünger'dir. Bu sünger sayesinde esneklik ve destek katsayısının yüksek olması nedeniyle konforu fazlasıyla hissedebilirsiniz. Süngerin destek katsayısının yüksek olması nedeniyle üzerine bindiği yük arttıkça süngerin gösterdiği dirençte artarak çökme yapmaya engel olacaktır.