Busella Kardelen Sandıklı Üçlü Kanepe

0,00
Marka : BUSELLA
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
ADET :
Tavsiye Et

SİPARİŞ ÖNCESİ LÜTFEN OKUYUNUZ
Bu ürünümüzü İstanbul il sınırları dışına satış yapmıyoruz. 
Çünkü biliyoruz ki  mobilya ürünleri kargo firmaları ile sağlıklı teslim edilemiyor ve mobilya montajını  ehil olmayan kişiler güzel yapamıyor. 
Deneyimli sevkiyat ve montaj ekibimizle ürünü İstanbul il sınırları içerisinde evinizin içine kadar getiriyor ve montajını yapıp teslim ediyoruz. 
Siz de koskoca ürünü apartman kapısına bırakıp dairenize çıkartmayan kargo personeli ve karmaşık montaj şemaları ile uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.
Ayrıca renk seçeneğimiz yukarıda görmüş olduğunuz ile sınırlı değil. 
Siparişinizi görselde bulunan mevcut renk ile satın almak isterseniz 7 gün içerisinde İstanbul'un neresine isterseniz teslimatını gerçekleştiriyoruz. 
Şayet görselde ki renk sizin arzu ettiğiniz renk değil ise dert etmeyin. 
Aynı gün içerisinde adresinize onlarca farklı renk seçeneğinden oluşan gerçek bir kumaş renk kartelası kargoluyoruz. Karteladan beğendiğiniz renkleri bildiriyorsunuz. Böylece bilgisayar renkleri ile gerçek renkler arasında çekim ve ışıktan kaynaklanan ton yanılmalarını tamamen oradan kaldırmış oluyoruz.

Günümüzün değişen koşulları ve ev boyutlarının küçülmesi ile pek çok aile oturma odasına alacakları mobilya seçiminde  yataklı kanepeler e yöneldi. Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte ise çok modern ve birçok fonksiyona sahip yataklı  kanepe modelleri  üretilmeye başlandı. Bu kanepelerin bir kısmı yalnızca yatak olma özelliği taşırken, kimi modellerde şekilden şekle girebilme özelliğine sahip oldu.
Bayanlarında iş hayatında, erkekler kadar aktif olduğu bu günlerde, yataklı  kanepeler ; hem oturma odasında günün yorgunluğunu daha rahat atabileceğiniz rahat bir koltuk, hem de yatılı misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz rahat ve büyük bir yatak olabilecek şekilde tasarlanıyor.
Ahşap ve demirin yoğunlukla kullanıldığı  yataklı kanepeler , yeni teknoloji üretimleriyle artık koltuğunuzu itip kakmadan açabileceğiniz özelliklere de sahip oldular. Birçoğunun alt bölümünde sandıkta bulunan bu kanepeler, aynı zamanda küçülen evlerdeki depolama ihtiyacını da karşılıyor. Bu yapısıyla da günümüz ailelerinin, gün geçtikçe en çok tercih ettiği modeller arasında hızla yükseliyor..

Busella Kardelen Kanepe şıklığı ve kendine has konforuyla evinize çok yakışacaktır.
Yerden yüksek olması sebebi ile altı kolayca temizlenebilir.
Kanepelerimizde kullandığımız sünger özel 28 HR Sünger'dir. Bu sünger sayesinde esneklik ve destek katsayısının yüksek olması nedeniyle konforu fazlasıyla hissedebilirsiniz. Süngerin destek katsayısının yüksek olması nedeniyle üzerine bindiği yük arttıkça süngerin gösterdiği dirençte artarak çökme yapmaya engel olacaktır.

İletişim Bilgisi: 0850 811 63 33 Dahili 112

Kanepe Ölçüsü
Genişlik:220
Yükseklik:96
Derinlik:85